Za nami ostatnie zajęcia z pierwszej pomocy w Klubie Młodzieżowym, realizowane w ramach obszaru „Edukacja w zakresie bezpieczeństwa” w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu!
Pod czujnym okiem ratownika medycznego Marka Rucińskiego uczestnicy zdobywali cenną wiedzę i umiejętności, które mogą okazać się bezcenne w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Młodzież miała okazję poznać zasady udzielania pierwszej pomocy zarówno podczas części teoretycznej, jak i praktycznych ćwiczeń.
To były spotkania pełne zaangażowania, nauki i zdobywania kompetencji, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą odpowiedzialności za innych. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, potwierdzające zdobyte umiejętności i aktywny udział w zajęciach.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy Markowi Rucińskiemu za przekazaną wiedzę, profesjonalizm oraz inspirujące spotkania!





















